Банкетний зал

У вашій родині планується свято (День народження, весілля, ювілей) і ви шукаєте підходящий банкетний зал ??

Тоді ресторан «Щастя» е саме те, що вам потрібно! У нас є 4 банкетних зали, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей.

Ви можете провести захід в затишному колі (до 12 персон) в нашому VIP-залі. Для невеликого сімейного свята, у нас є банкетний зал «Вітальня» (до 22 персон.) А відзначити весілля, корпоратив або будь-яке іншу подію, ви зможете в залах «Банкетний» (до 50 осіб) або «Прованс» (до 35 осіб). Важливі дати повинні приносити яскраві емоції і щасливі спогади. А щастя – це наш профіль 😉

Для проведення свят в ресторані є спеціальне банкетне та фуршетное меню. А також студія авторських тортів, яка прикрасить ваше свято кондитерським шедевром, зробленим за вашим ескізом або вибраним з нашого портфоліо. Ми пропонуємо вам ще одну дуже модну тенденцію для вашого свята – створення кенді-бару. Кенді-бар – це дуже красива та смачна зона частування солодощами для ваших Гостей.

Великий банкетний зал – ідеальне місце для масштабного свята, в якому може розміститися до 50 Гостей. Цей зал суміжний з фіолетовим банкетним залом, який може бути призначений для виїзної весільної церемонії, чарівної фотозони або танцювальної площадки.

Також, для дітей та дорослих можливе замовлення колективних кулінарних майстер-класів на ваші свята (вартість розрахована на 1 Гостя):
Розпис пряників — 200 грн;
Еклери — 250 грн;
Піца — 300 грн;
Міні-бургери — 300 грн;
Кіш з овочами і баликом — 300 грн.

Новини та події я

04Лютого
Love around! Незабаром День усіх закоханих. День квітів, средечок, поцілунків, обіймів та найважливіших слів. 14 лютого на наших гостей чекає романтична атмосфера, музична LIVE-програма (фортепіано та скрипка), багато тематичних десертів.…
27Грудня
17Грудня